IAS0124D12
MFR.Part #
IAS0124D12
JLCPCB Part #
C6275186
Package
SMD-6P,15.2x8.5mm
Description
1.5kV 12V 1W 2 21.6V~26.4V 42mA 83% SMD-6P,15.2x8.5mm Isolated Power Modules ROHS