IAB0105D12
Mechanical Assembly
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
IAB0105D12
Description
-12V -40°C ~ 105°C (with derating) 0.77" long x 0.24" wide x 0.40" high (19.7mm x 6.0mm x 10.2mm) 1.008 W 1.5 kV 12V 2 4.5V 42mA,42mA 5.5V 62368-1 7-SIP module, 5 leads 83% CE,UKCA,UL ITE (Commercial) Isolation module Through hole - Power Module/Power Supply ROHS