EME05US36
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
EME05US36
JLCPCB Part #
C6033773
Package
DIP,38.1x25.4mm
Description
1 138mA 36V 5W 80% 85VAC~264VAC DIP,38.1x25.4mm AC-DC Power Modules ROHS