XRS50N10LF
MFR.Part #
XRS50N10LF
JLCPCB Part #
C42457062
Package
PDFN-8L(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.208nF 1.7V 100V 11.3pF 12mΩ@10V 144pF 22.7nC@50V 50A 71.4W N-Channel PDFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS