XRS130N10HF
MFR.Part #
XRS130N10HF
JLCPCB Part #
C42457068
Package
PDFN-8L(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 130A 131.6W 21pF 4.5mΩ@10V 4V 6.865nF 740pF N-Channel PDFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS