XL6007E1
Extended
Manufacturer
XLSEMI
MFR.Part #
XL6007E1
JLCPCB Part #
C73334
Package
SOIC-8
Description
1 2.5mA 2A 3.6V~24V 400kHz 60V Adjustable Boost Boost、SEPIC、Flyback Built-in No SOIC-8 DC-DC Converters ROHS