XL2596S-12E1
MFR.Part #
XL2596S-12E1
JLCPCB Part #
C74191
Package
TO-263-5
Description
-40℃~+85℃ 1 12V 150kHz 2mA 3A 4.5V~40V Buck Buck Built-in Fixed No TO-263-5 DC-DC Converters ROHS