XL2596HVT-3.3E1
Extended
Manufacturer
XLSEMI
MFR.Part #
XL2596HVT-3.3E1
JLCPCB Part #
C48031560
Package
TO-220-5L
Description
-40℃~+125℃ 1 1.3mA 150kHz 3.3V 3A 4.5V~50V Buck Buck Built-in Fixed No TO-220-5L DC-DC Converters ROHS