XL1507A-ADJE1
Extended
Manufacturer
XLSEMI
MFR.Part #
XL1507A-ADJE1
JLCPCB Part #
C48031557
Package
TO-252-5L
Description
-40℃~+125℃ 1 1.23V~48V 1.3mA 150kHz 3A 4.5V~50V Adjustable Buck Buck Built-in No TO-252-5L DC-DC Converters ROHS