X9396WV-12-46SN
MFR.Part #
X9396WV-12-46SN
JLCPCB Part #
C2884444
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12 12P 1x12P 250V 3.96mm 7A Brass PA46 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS