X9396WV-11-46SN
MFR.Part #
X9396WV-11-46SN
JLCPCB Part #
C2884443
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11 11P 1x11P 250V 3.96mm 7A Brass PA46 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS