X9396WV-09-46SN
MFR.Part #
X9396WV-09-46SN
JLCPCB Part #
C725861
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x9P 250V 3.96mm 35.64mm 7A 9 9P Brass PA46 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS