X9396WV-07-N0SN
MFR.Part #
X9396WV-07-N0SN
JLCPCB Part #
C519205
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x7P 250V 3.96mm 7 7A 7P 8.35mm 9.6mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS