X9396WV-06-N0SN
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
X9396WV-06-N0SN
JLCPCB Part #
C388790
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x6P 250V 3.96mm 6 6P 7A 8.5mm 9.6mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 VH 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS