X9396WVS-04C-9TSN
MFR.Part #
X9396WVS-04C-9TSN
JLCPCB Part #
C7428911
Package
SMD,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.69mm 1x4P 250V 3.96mm 4 4P 7A 9.24mm Brass PA9T Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS