X9396WVS-02-9TSN
MFR.Part #
X9396WVS-02-9TSN
JLCPCB Part #
C519209
Package
SMD,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 250V 2P 3.96mm 7A Brass PA9T Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 VH SMD,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS