X9396WR-11A-N0SN
MFR.Part #
X9396WR-11A-N0SN
JLCPCB Part #
C2884441
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11 11P 1x11P 250V 3.96mm 7A Brass PA46 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS