X9396WR-09-46SN
MFR.Part #
X9396WR-09-46SN
JLCPCB Part #
C780045
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x9P 250V 3.96mm 7A 9 9P Beige Brass PA46 Right Angle Tin UL94V-0 VH 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS