X9396WR-06-46SN
MFR.Part #
X9396WR-06-46SN
JLCPCB Part #
C725862
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x6P 250V 3.96mm 6 6P 7A Beige Brass PA46 Right Angle Tin UL94V-0 VH 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS