X9396WR-03-N0SN
MFR.Part #
X9396WR-03-N0SN
JLCPCB Part #
C388782
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x3P 250V 3 3.96mm 3P 7A Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 VH 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS