X9396WR-02A-N0SN
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
X9396WR-02A-N0SN
JLCPCB Part #
C2765300
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12.9mm 1x2P 2 250V 2P 3.96mm 7A 8.01mm Brass PA46 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS