X9254WR-04-N0SN
MFR.Part #
X9254WR-04-N0SN
JLCPCB Part #
C706941
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x4P 2.54mm 250V 2A 4 4P 6.5mm 8.2mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS