X9127WV-12A1-9TSNRE
MFR.Part #
X9127WV-12A1-9TSNRE
JLCPCB Part #
C843382
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 12P 1A 2 2x6P 4mm 500V 5mm 6 Brass PA9T Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=1.27mm Wire To Board Connector ROHS