X9127WVS-26A1-9TSNRE
MFR.Part #
X9127WVS-26A1-9TSNRE
JLCPCB Part #
C2884271
Package
SMD,P=1.27mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 13 1A 2 26P 2x13P 500V Brass PA9T Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.27mm(交错脚) Wire To Board Connector ROHS