X9127WVS-16A1-9TSNRE
MFR.Part #
X9127WVS-16A1-9TSNRE
JLCPCB Part #
C2884269
Package
SMD,P=1.27mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 16P 1A 2 2x8P 500V 8 Brass PA9T Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.27mm(交错脚) Wire To Board Connector ROHS