X9127WVS-12A1-9TSNRE
MFR.Part #
X9127WVS-12A1-9TSNRE
JLCPCB Part #
C5291150
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 12P 17.16mm 1A 2 2.54mm 2x6P 5.25mm 5.2mm 500V 6 7.3mm Brass PA9T Red Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.27mm Wire To Board Connector ROHS