X9127WVS-10B-9TSNRE
MFR.Part #
X9127WVS-10B-9TSNRE
JLCPCB Part #
C2884273
Package
SMD,P=1.27mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 10 10P 17.33mm 1A 1x10P 500V Brass PA9T Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.27mm(交错脚) Wire To Board Connector ROHS