X9127WR-18A1-9TSNRE
MFR.Part #
X9127WR-18A1-9TSNRE
JLCPCB Part #
C2884202
Package
Push-Pull,P=1.27mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 18P 1A 2 2.54mm 2x9P 500V 9 Brass PA9T Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=1.27mm(交错脚) Wire To Board Connector ROHS