X9127WR-12A2-9TSNRE
MFR.Part #
X9127WR-12A2-9TSNRE
JLCPCB Part #
C2884211
Package
Push-Pull,P=1.27mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 12P 1A 2 2x6P 500V 6 Brass PA9T Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=1.27mm(交错脚) Wire To Board Connector ROHS