X9127HI-24-PTRE
MFR.Part #
X9127HI-24-PTRE
JLCPCB Part #
C2884265
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5mm 12 1A 2 2.54mm 2x12P 500V Brass Free Hanging Pressure fitting head Red Tin 插件,P=1.27mm IDC Connectors ROHS