X9127HI-22-PTRE
MFR.Part #
X9127HI-22-PTRE
JLCPCB Part #
C2884264
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5mm 11 1A 2 2.54mm 2x11P 500V Brass Free Hanging Pressure fitting head Red Tin 插件,P=1.27mm IDC Connectors ROHS