X9127HI-20A-PTRE
MFR.Part #
X9127HI-20A-PTRE
JLCPCB Part #
C2884223
Package
Plugin,P=1.27mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+105℃ 10 1A 2 2.54mm 2.54mm 2x10P 500V Brass IDC pin header (with press-fit) Red Through Hole Tin 插件,P=1.27mm(交错脚) IDC Connectors ROHS