X9127HI-06A-PTRE
MFR.Part #
X9127HI-06A-PTRE
JLCPCB Part #
C843384
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1A 2 2.54mm 2.54mm 2x3P 3 500V Brass IDC pin header (with press-fit) Red Through Hole Tin 插件,P=1.27mm IDC Connectors ROHS