X9127HI-04-PTRE
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
X9127HI-04-PTRE
JLCPCB Part #
C2884259
Package
P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5mm 1A 2 2 2.54mm 2x2P 500V Brass Red Through Hole Tin P=1.27mm IDC Connectors ROHS