X6512WVS-25H-C60D48R1
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
X6512WVS-25H-C60D48R1
JLCPCB Part #
C2883905
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x25P 2.54mm 2.54mm 2.5mm 250V 25P 3A Black Brass Gold Pin Header SMD,P=2.54mm Pin Headers ROHS