X6511FV-24-C85D32
MFR.Part #
X6511FV-24-C85D32
JLCPCB Part #
C2883741
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x24P 2.54mm 24P 250V 3A 8.5mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS