X6511FRS-11-C85D30
MFR.Part #
X6511FRS-11-C85D30
JLCPCB Part #
C5142244
Package
SMD,P=2.54mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+105℃ 1 11P 1x11P 2.54mm 3A 8.5mm Side Square Hole Surface Mount, Right Angle SMD,P=2.54mm,卧贴 Female Headers ROHS