X5080WR-06A-N0SN
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
X5080WR-06A-N0SN
JLCPCB Part #
C5147737
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10mm 12.7mm 1x6P 250V 5.08mm 5A 6 6P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=5.08mm Wire To Board Connector ROHS