X2510WV-15-N0SN
MFR.Part #
X2510WV-15-N0SN
JLCPCB Part #
C2882513
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 15 15P 1x15P 2.54mm 250V 3A Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS