X2510WV-05-N0SN
MFR.Part #
X2510WV-05-N0SN
JLCPCB Part #
C843334
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12.7mm 1x5P 2.54mm 250V 3A 5 5P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS