X2510WR-14-N0SN
MFR.Part #
X2510WR-14-N0SN
JLCPCB Part #
C2882502
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 14 14P 1x14P 2.54mm 2.54mm 250V 3A Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS