X2510WR-10A-N0SN
MFR.Part #
X2510WR-10A-N0SN
JLCPCB Part #
C2882488
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10 10P 1x10P 2.54mm 250V 3A Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS