X2510WR-08-N0SN
MFR.Part #
X2510WR-08-N0SN
JLCPCB Part #
C2882496
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x8P 2.54mm 20.32mm 250V 3A 8 8P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS