X2510WR-03A-N0SN
MFR.Part #
X2510WR-03A-N0SN
JLCPCB Part #
C2882481
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x3P 2.54mm 250V 3 3A 3P 5.8mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS