X2510WR-02A-N0SN
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
X2510WR-02A-N0SN
JLCPCB Part #
C2882480
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.1mm 1x2P 2 2.54mm 250V 2P 3A 5.8mm Brass PA99 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS