X2508WVS-13-9TSW
MFR.Part #
X2508WVS-13-9TSW
JLCPCB Part #
C2882467
Package
SMD,P=2.5mm(Staggered pins)
Description
-25℃~+85℃ 1 13 13P 1x13P 2.5mm 250V 3A Brass PA9T Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=2.5mm(交错脚) Wire To Board Connector ROHS