X2508WVS-10-9TSW
MFR.Part #
X2508WVS-10-9TSW
JLCPCB Part #
C2882464
Package
SMD,P=2.5mm(Staggered pins)
Description
-25℃~+85℃ 1 10 10P 1x10P 2.5mm 250V 3A Brass PA9T Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=2.5mm(交错脚) Wire To Board Connector ROHS