X2508WVS-03-9TSW
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
X2508WVS-03-9TSW
JLCPCB Part #
C961665
Package
SMD,P=2.5mm(Staggered pins)
Description
-25℃~+85℃ 1 10.5mm 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P 9.5mm Brass PA6T Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=2.5mm(交错脚) Wire To Board Connector ROHS