X25074HI-04H23-PTSN
MFR.Part #
X25074HI-04H23-PTSN
JLCPCB Part #
C7525470
Package
P=2.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1 1x4P 2.5mm 250V 2A 4 Free Hanging Pressure fitting head Tin White P=2.5mm IDC Connectors ROHS