X25071HI-09E00-PTSN
MFR.Part #
X25071HI-09E00-PTSN
JLCPCB Part #
C7525467
Package
P=2.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1 1x9P 2.5mm 250V 2A 9 Free Hanging Pressure fitting head Tin White P=2.5mm IDC Connectors ROHS